Program na zadávanie súčinností s bankami je určený pre exekútorské úrady, ktoré zadávajú požiadavky na banky pri zisťovaní, či je osoba klientom banky, zoznam bankových účtov a stavy na nich, iné žiadosti formou voľného textu zasielaného do banky, príkazy na začatie exekúcie, exekučné príkazy, súhlasy s uvoľnením sumy nepodliehajúcej exekúcii, zrušenia exekučného príkazu, zastavenie exekúcie, odblokovanie účtov, odkladu exekúcie a zrušenie odkladu exekúcie s možnosťou tlače. Elektronické vybavovanie súčinností urýchľuje čas potrebný na získanie potrebných informácií, kde banky v krátkom čase sú schopné odpovedať na požadovanú súčinnosť.

Program je určený pre exekútorské úrady, ktoré nevyužívajú náš program Exekútor, ale chcú využívať elektronickú komunikáciu, ktorou si šetria čas aj náklady.

Požiadavky programu:

Program je nenáročný na nároky počítača, t.j. postačí akýkoľvek počítač s operačným systémom Microsoft Windows 7 alebo vyšším.
Samotný komunikačný modul vyžaduje inštalovaný Microsoft .NET 4.5.2 framework.

Inštalácia:

Inštaláciu programu a sprevádzkovanie komunikácie zabezpečíme.

Stiahnutie programu:

Aktuálna verzia sa prevezme po kliknutí na tento odkaz.

Cena:

Program je dodávaný formou prenájmu, kde je cena za prenájom stanovená na 30€ mesačne bez DPH bez ohľadu na počet počítačov v sieti. Pokiaľ ste využívali náš program na súčinnosti s bankami v prvej etape, tak je nevyhnutné nás kontaktovať ohľadne nového obchodného modelu spolupráce. V prípade záujmu o program nás kontaktujte.

Nasledujúcich videonávodoch nájdete informácie k použitiu programu na komunikáciu s bankami v praxi:

Nastavenia programu:
{youtube}sMdFnMHHhx4{/youtube}

Použitie programu:
{youtube}JfVHBu2pvaI{/youtube}

Pred používaním programu dôrazne doporučujeme pozrieť ako sa program ovláda:
{youtube}OEg0K_JK3oU{/youtube}